Październik 21 2017 03:01:05

Rodzina 500+

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Rozważania o twórczości

RODZICE O TWÓRCZOŚCI

Po wprowadzeniu twórczości naszą córkę zaczęła bardziej interesować muzyka, plastyka (często w domu rysuje),technika (pyta nas z czego to jest zrobione), taniec .Rozwinęła się intelektualnie. Dziękujemy Państwu, że istnieje w szkole taka lekcja jak twórczość.

mama i tata Kingi Charzyńskiej z 4a

Uczniowie aktywniej pogłębiają wiedzę słowną, malarską, plastyczną.

mama Adama Gawlika z kl. 4a

Zajęcia twórczości bardzo pozytywnie wpływają na rozwój dzieci. Zajęcia uświadamiają o istnieniu i znaczeniu wielu zachowań i zjawisk, zdarzeń. Uczą innego postrzegania świata, ludzi i siebie. Moje dziecko bardzo chętnie uczęszcza na te zajęcia i podekscytowany zawsze chętnie o nich opowiada.

Monika Mikołajczyk

Zajęcia twórczości uczą dziecko samodzielności w radzeniu sobie z problemami.

mama Paulinki Kijewskiej

Moje dziecko nauczyło się pomysłowości.

mama Przemka Rutany kl. 4b

Twórczość ma duży wpływ na rozwój intelektualny dzieci.

mama Asi Bińczak z kl. 4a

Uważam, że wprowadzenie lekcji twórczości w szkole, to bardzo dobry pomysł. Te lekcje bardzo rozwijają wyobraźnię dzieci, kształtują i rozwijają inne spojrzenie na świat, pomagają odkrywać talenty u naszych dzieci.

mama Bartosza z kl. 4a

Jeśli chodzi o moją córkę, to lekcja ta dużo jej pomaga. Bardziej interesuje się sztuką i bardzo tą lekcję lubi. Jestem za tym, aby było więcej takich lekcji.

mama  Kamilki Braun kl. 4a

Zajęcia twórczości mają bardzo dobry wpływ na rozwój mojego dziecka. Wszystkie dzieci mogą się lepiej ze sobą zaprzyjaźnić, wymieniać się swoimi spostrzeżeniami, problemami.

Podczas wspólnych rozmów i wykonywania prac w grupach można małymi kroczkami zburzyć barierę, jaką czasami obserwujemy wśród naszych dzieci.

Dzieci, które mają zbyt małe przebicie w grupie, mogą czuć się na równi z innymi dziećmi. Stają się otwarte i pewne siebie, chętnie uczestniczą w życiu klasy i szkoły.

Uważam, że wszystkie dzieci powinny mieć szansę wzięcia udziału w takich dyskusjach.

mama Ani Kucharskiej z kl.4b

Lekcje twórczości pozwoliły mojej córce bliżej poznać koleżanki i kolegów. Córka stała się bardziej otwarta i łatwiej nawiązuje znajomości. Poruszane są również tematy, które przygotują ją do dorosłego życia.

mama Weroniki Kolankiewicz z kl. 4b

zajęcia twórczości pozwalają dziecku rozwijać wyobraźnię, pomagają odnaleźć się w różnych sytuacjach, uczą abstrakcyjnego myslenia i mogą być pomocne w dorosłym życiu.

tata Ani Józefczyk

Zajęcia twórczości rozwijają w moim dziecku umiejętność myślenia, rozwiązywania problemów, modyfikowania doświadczeń.

Krystyna Fuz

Twórczość zmieniła w dzieciach myślenie.

mama Magdy Wydornik z   kl. 4a

Uważam, że dzięki tym zajęciom, dzieci rozumieją sprawy i otaczające ich problemy.

mama Adasia Ryszkowskiego z kl. 4a

Lekcje twórczości pozwalają mojemu dziecku wypowiedzieć swoje problemy oraz je rozwiązywać, kształtują zaradność, pomysłowośc, oryginalność, rozwijają wyobraźnię.

mama Ani Wyczałkowskiej  z kl. 4b

DZIECI O TWÓRCZOŚCI

Twórczość jest, żeby rozwijać umysł i twórcze myślenie dzieci.

Kinga Charzyńska kl 4a

Twórczość jest fajna i powinna być przeprowadzona we wszystkich szkołach.

Anna Kucharska kl. 4b

Twórczość jest po to, żeby dzieci rozwijały swoje talenty.

Asia Bińczak kl. 4a

Twórczość jest w szkole, ponieważ słabsi uczniowie mogą wyrazić to, co czują. Jest ona również, bo kazde dziecko lubi uzywać fantazji.

Ania Józefczyk kl. 4b

Na twórczości uczymy się tworzyć.

Przemek Rutana kl. 4b

W szkole jest twórczośc, aby rozwijać wyobraźnię.

Paulinka Kijewska

Twórczość jest to inna lekcja. Pani np. daje nam kartki i mówi ,żebyśmy napisali lub narysowali, co byśmy zrobili a milionem złotych.

Filip Mikołajewski kl. 4b

Twórczośc uczy pracy w grupie, rozwija nasze umiejętności, pomaga w rozwiązywaniu problemów.

Ania Wyczałkowska kl. 4b

W szkole jest twórczość, żeby w dzieciach wybudzić zdolności, w których są najlepsze.

Radek Młodkowski kl. 4a

Twórczość w szkole jest po to, aby  odkryć  kogoś, kto ma oryginalne pomysły i jego rysunek jest niepowtarzalny.

Kinga Charzyńska kl.4a

Lubię chodzić na lekcję twórczości, ponieważ rozmawiamy na różne ciekawe  tematy. Jest to lekcja, na której nie tylko się uczymy ale też się bawimy.

Weronika Kolankiewicz kl. 4b

Twórczość jest przedmiotem, który wyróżnia się od innych.

Adaś Ryszkowski kl. 4a

Twórczość jest po to, by pomóc dzieciom odkryć ich zdolności, choć wcale o tym nie wiemy.

Patrycja Kopycińska kl.4a

W szkole jest twórczość, aby nauczyciele kierowali dzieci do tego, co lubią i potrafią.

Dawid Kazimierkiewicz kl. 4a

W szkole jest twórczość, by odkrywać nasze umiejętności, które w nas siedzą, a my ich nie znamy.

Bartosz Cywiński kl 4a

W szkole jest twórczość, żeby kształtować dzieci.

Michał kl. 4b