Grudzie 17 2017 03:13:37

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

Rozwa瘸nia o tw鏎czo軼i

RODZICE O TWÓRCZO列I

Po wprowadzeniu twórczo軼i nasz córk zacz窸a bardziej interesowa muzyka, plastyka (cz瘰to w domu rysuje),technika (pyta nas z czego to jest zrobione), taniec .Rozwin窸a si intelektualnie. Dzi瘯ujemy Pa雟twu, 瞠 istnieje w szkole taka lekcja jak twórczo嗆.

mama i tata Kingi Charzy雟kiej z 4a

Uczniowie aktywniej pog喚biaj wiedz s這wn, malarsk, plastyczn.

mama Adama Gawlika z kl. 4a

Zaj璚ia twórczo軼i bardzo pozytywnie wp造waj na rozwój dzieci. Zaj璚ia u鈍iadamiaj o istnieniu i znaczeniu wielu zachowa i zjawisk, zdarze. Ucz innego postrzegania 鈍iata, ludzi i siebie. Moje dziecko bardzo ch皻nie ucz瘰zcza na te zaj璚ia i podekscytowany zawsze ch皻nie o nich opowiada.

Monika Miko豉jczyk

Zaj璚ia twórczo軼i ucz dziecko samodzielno軼i w radzeniu sobie z problemami.

mama Paulinki Kijewskiej

Moje dziecko nauczy這 si pomys這wo軼i.

mama Przemka Rutany kl. 4b

Twórczo嗆 ma du篡 wp造w na rozwój intelektualny dzieci.

mama Asi Bi鎍zak z kl. 4a

Uwa瘸m, 瞠 wprowadzenie lekcji twórczo軼i w szkole, to bardzo dobry pomys. Te lekcje bardzo rozwijaj wyobra幡i dzieci, kszta速uj i rozwijaj inne spojrzenie na 鈍iat, pomagaj odkrywa talenty u naszych dzieci.

mama Bartosza z kl. 4a

Je郵i chodzi o moj córk, to lekcja ta du穎 jej pomaga. Bardziej interesuje si sztuk i bardzo t lekcj lubi. Jestem za tym, aby by這 wi璚ej takich lekcji.

mama  Kamilki Braun kl. 4a

Zaj璚ia twórczo軼i maj bardzo dobry wp造w na rozwój mojego dziecka. Wszystkie dzieci mog si lepiej ze sob zaprzyja幡i, wymienia si swoimi spostrze瞠niami, problemami.

Podczas wspólnych rozmów i wykonywania prac w grupach mo積a ma造mi kroczkami zburzy barier, jak czasami obserwujemy w鈔ód naszych dzieci.

Dzieci, które maj zbyt ma貫 przebicie w grupie, mog czu si na równi z innymi dzie熤i. Staj si otwarte i pewne siebie, ch皻nie uczestnicz w 篡ciu klasy i szko造.

Uwa瘸m, 瞠 wszystkie dzieci powinny mie szans wzi璚ia udzia逝 w takich dyskusjach.

mama Ani Kucharskiej z kl.4b

Lekcje twórczo軼i pozwoli造 mojej córce bli瞠j pozna kole瘸nki i kolegów. Córka sta豉 si bardziej otwarta i 豉twiej nawi您uje znajomo軼i. Poruszane s równie tematy, które przygotuj j do doros貫go 篡cia.

mama Weroniki Kolankiewicz z kl. 4b

zaj璚ia twórczo軼i pozwalaj dziecku rozwija wyobra幡i, pomagaj odnale潭 si w ró積ych sytuacjach, ucz abstrakcyjnego myslenia i mog by pomocne w doros造m 篡ciu.

tata Ani Józefczyk

Zaj璚ia twórczo軼i rozwijaj w moim dziecku umiej皻no嗆 my郵enia, rozwi您ywania problemów, modyfikowania do鈍iadcze.

Krystyna Fuz

Twórczo嗆 zmieni豉 w dzieciach my郵enie.

mama Magdy Wydornik z   kl. 4a

Uwa瘸m, 瞠 dzi瘯i tym zaj璚iom, dzieci rozumiej sprawy i otaczaj帷e ich problemy.

mama Adasia Ryszkowskiego z kl. 4a

Lekcje twórczo軼i pozwalaj mojemu dziecku wypowiedzie swoje problemy oraz je rozwi您ywa, kszta速uj zaradno嗆, pomys這wo軼, oryginalno嗆, rozwijaj wyobra幡i.

mama Ani Wycza趾owskiej  z kl. 4b

DZIECI O TWÓRCZO列I

Twórczo嗆 jest, 瞠by rozwija umys i twórcze my郵enie dzieci.

Kinga Charzy雟ka kl 4a

Twórczo嗆 jest fajna i powinna by przeprowadzona we wszystkich szko豉ch.

Anna Kucharska kl. 4b

Twórczo嗆 jest po to, 瞠by dzieci rozwija造 swoje talenty.

Asia Bi鎍zak kl. 4a

Twórczo嗆 jest w szkole, poniewa s豉bsi uczniowie mog wyrazi to, co czuj. Jest ona równie, bo kazde dziecko lubi uzywa fantazji.

Ania Józefczyk kl. 4b

Na twórczo軼i uczymy si tworzy.

Przemek Rutana kl. 4b

W szkole jest twórczo軼, aby rozwija wyobra幡i.

Paulinka Kijewska

Twórczo嗆 jest to inna lekcja. Pani np. daje nam kartki i mówi ,瞠by鄉y napisali lub narysowali, co by鄉y zrobili a milionem z這tych.

Filip Miko豉jewski kl. 4b

Twórczo軼 uczy pracy w grupie, rozwija nasze umiej皻no軼i, pomaga w rozwi您ywaniu problemów.

Ania Wycza趾owska kl. 4b

W szkole jest twórczo嗆, 瞠by w dzieciach wybudzi zdolno軼i, w których s najlepsze.

Radek M這dkowski kl. 4a

Twórczo嗆 w szkole jest po to, aby  odkry  kogo, kto ma oryginalne pomys造 i jego rysunek jest niepowtarzalny.

Kinga Charzy雟ka kl.4a

Lubi chodzi na lekcj twórczo軼i, poniewa rozmawiamy na ró積e ciekawe  tematy. Jest to lekcja, na której nie tylko si uczymy ale te si bawimy.

Weronika Kolankiewicz kl. 4b

Twórczo嗆 jest przedmiotem, który wyró積ia si od innych.

Ada Ryszkowski kl. 4a

Twórczo嗆 jest po to, by pomóc dzieciom odkry ich zdolno軼i, cho wcale o tym nie wiemy.

Patrycja Kopyci雟ka kl.4a

W szkole jest twórczo嗆, aby nauczyciele kierowali dzieci do tego, co lubi i potrafi.

Dawid Kazimierkiewicz kl. 4a

W szkole jest twórczo嗆, by odkrywa nasze umiej皻no軼i, które w nas siedz, a my ich nie znamy.

Bartosz Cywi雟ki kl 4a

W szkole jest twórczo嗆, 瞠by kszta速owa dzieci.

Micha kl. 4b