Grudzie 17 2017 03:14:09

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

Pobiegniemy w finale mazowieckich igrzysk

Nasza 瞠雟ka sztafeta sprawi豉 w Podgórzu mi陰 niespodziank. Dziewcz皻a, po ci篹kiej sportowej walce i bardzo emocjonuj帷ej rywalizacji, wywalczy造 awans do fina逝 XX Mazowieckich Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej. Ca造 o鄉iokilometrowy dystans biegli鄉y w czoówce, ale na 4 lub 3 pozycji. Strata do prowadz帷ych by豉 wyra幡a, lecz nie ros豉 (ambitnie walcz帷e dziewcz皻a na to nie pozwala造). I dopiero na ostatniej zmianie nasz As atutowy czyli Amelia Tarka, po 鈍ietnym biegu, dogoni豉 rywalki i wyprowadzi豉 dru篡n na drugie miejsce. Sukces dziewcz徠 jest tym wi瘯szy, 瞠 obiektywnie nie by這 du篡ch nadziei na tak dobry wynik. Ca造 zespó zas逝篡 na wielkie gratulacje.

Sk豉d naszej reprezentacji: Paulina Ruszczak 5s, Zuzanna Lewandowska 7s, Amelia Bielak 7s, Magdalena Gosa 6s, Kinga Bia這brzeska 6s, Maja Kalinowska 6s, Maja Marczak 5s, Aleksandra Jankowska 5s, Zofia Jankowska 7s, Amelia Tarka 7s (kapitan dru篡ny) oraz rezerwowe Maja Antonowicz 5s i w el. miejskich Anastazja Mordzi雟ka 7s.

3 pa寮ziernika w P這cku na 7. zmianie pobieg豉 Ramya Amarasekara z 5s. I to pobieg豉 znakomicie. Nie mog豉 by powo豉na na zawody rejonowe z przyczyn regulaminowych (tylko r. 2005 i 2006).

Fina wojewódzki ju 20 pa寮ziernika i równie w Podgórzu. Trzymajmy kciuki i 篡czmy dziewcz皻om dobrego startu.