Lipiec 21 2018 22:57:20
BIP


Rodzina 500+


Informator MKO
Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowało Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę, oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.
Nawigacja

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW


Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

http://www.ps.org.pl

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

Nasze Certyfikaty


Realizowane Projekty
Pracownia komputerowa

w każdej szkoleDla nas każdy uczeń jest ważnyPobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Pobiegniemy w finale mazowieckich igrzysk
Pobiegniemy w finale mazowieckich igrzysk

Nasza żeńska sztafeta sprawiła w Podgórzu miłą niespodziankę. Dziewczęta, po ciężkiej sportowej walce i bardzo emocjonującej rywalizacji, wywalczyły awans do finału XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Cały ośmiokilometrowy dystans biegliśmy w czołówce, ale na 4 lub 3 pozycji. Strata do prowadzących była wyraźna, lecz nie rosła (ambitnie walczące dziewczęta na to nie pozwalały). I dopiero na ostatniej zmianie nasz As atutowy czyli Amelia Tarka, po świetnym biegu, dogoniła rywalki i wyprowadziła drużynę na drugie miejsce. Sukces dziewcząt jest tym większy, że obiektywnie nie było dużych nadziei na tak dobry wynik. Cały zespół zasłużył na wielkie gratulacje.

Skład naszej reprezentacji: Paulina Ruszczak 5s, Zuzanna Lewandowska 7s, Amelia Bielak 7s, Magdalena Gosa 6s, Kinga Białobrzeska 6s, Maja Kalinowska 6s, Maja Marczak 5s, Aleksandra Jankowska 5s, Zofia Jankowska 7s, Amelia Tarka 7s (kapitan drużyny) oraz rezerwowe Maja Antonowicz 5s i w el. miejskich Anastazja Mordzińska 7s.

3 października w Płocku na 7. zmianie pobiegła Ramya Amarasekara z 5s. I to pobiegła znakomicie. Nie mogła być powołana na zawody rejonowe z przyczyn regulaminowych (tylko r. 2005 i 2006).

Finał wojewódzki już 20 października i również w Podgórzu. Trzymajmy kciuki i życzmy dziewczętom dobrego startu.

Wygenerowano w sekund: 0.01 5,240,968 unikalnych wizyt