Marzec 22 2019 20:17:02

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowało Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę, oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Z Podstawówką w świat

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Konkurs Logopedyczno- Plastyczno- Terapeutyczny

W konkursie wzięli udział uczniowie korzystających z zajęć logopedycznych i terapeutycznych z klas I – IV. Ideą konkursu było docenienie i nagrodzenie dzieci za ich dotychczasową pracę nad wymową, zachęcenie do dalszej terapii pedagogicznej i logopedycznej oraz budzenie zainteresowania sztuką. Zadaniem dzieci było przygotowanie (techniką pasteli) pracy plastycznej ilustrującej warzywa i owoce z ogródka babuni, zawierające w swej  nazwie głoski z szeregu syczącego ( s, z, c, dz) i/lub szeregu szumiącego ( sz, ż, cz, dż). Uczniowie mieli również za zadanie uzupełnienie tekstu z lukami, poprawnie pod kątem ortograficznym, który opowiadał o ogródku babci, a także ułożenie z rozsypanki literowej nazw jesiennych owoców i warzyw.

Jury konkursowe dokonało oceny prac (zgodność z tematem, oryginalność i estetyka wykonania, wrażenie artystyczne) i na tej podstawie wyłoniło  laureatów :

I miejsce: Zuzanna Korytkowska 3a

II miejsce: Zuzanna Szermeta 1b, Lena Szermeta 1b

III miejsce: Jakub Atlak 3a

Wyróżnienia: Matylda Jęsiak 3a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy oryginalnych pomysłów oraz zaangażowania podkreślając, że w tym konkursie nie ma przegranych, a każdy uczeń podejmujący wyzwanie udziału zasługuje na docenienie.

Organizatorki: Anna Radzikowska, Katarzyna Korkosz.