Stycze 16 2019 05:45:29

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

Konkurs Logopedyczno- Plastyczno- Terapeutyczny

W konkursie wzi瘭i udzia uczniowie korzystaj帷ych z zaj耩 logopedycznych i terapeutycznych z klas I – IV. Ide konkursu by這 docenienie i nagrodzenie dzieci za ich dotychczasow prac nad wymow, zach璚enie do dalszej terapii pedagogicznej i logopedycznej oraz budzenie zainteresowania sztuk. Zadaniem dzieci by這 przygotowanie (technik pasteli) pracy plastycznej ilustruj帷ej warzywa i owoce z ogródka babuni, zawieraj帷e w swej  nazwie g這ski z szeregu sycz帷ego ( s, z, c, dz) i/lub szeregu szumi帷ego ( sz, , cz, d). Uczniowie mieli równie za zadanie uzupe軟ienie tekstu z lukami, poprawnie pod k徠em ortograficznym, który opowiada o ogródku babci, a tak瞠 u這瞠nie z rozsypanki literowej nazw jesiennych owoców i warzyw.

Jury konkursowe dokona這 oceny prac (zgodno嗆 z tematem, oryginalno嗆 i estetyka wykonania, wra瞠nie artystyczne) i na tej podstawie wy這ni這  laureatów :

I miejsce: Zuzanna Korytkowska 3a

II miejsce: Zuzanna Szermeta 1b, Lena Szermeta 1b

III miejsce: Jakub Atlak 3a

Wyró積ienia: Matylda J瘰iak 3a

Wszystkim uczestnikom dzi瘯ujemy za udzia i gratulujemy oryginalnych pomysów oraz zaanga穎wania podkre郵aj帷, 瞠 w tym konkursie nie ma przegranych, a ka盥y ucze podejmuj帷y wyzwanie udzia逝 zas逝guje na docenienie.

Organizatorki: Anna Radzikowska, Katarzyna Korkosz.