Lipiec 16 2019 14:01:25

PolInfo

Informator MKO
Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowało Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę, oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Z Podstawówką w świat

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Szlachetna Paczka

Po zapoznaniu się z potrzebami rodziny, której postanowiliśmy pomóc, przystąpiliśmy do przygotowania naszej niespodzianki. Wielkiemu zaangażowaniu towarzyszyła niesamowita radość z tego, że możemy zmieniać świat na lepszy.

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia naszej Paczki.

Teraz, z całą pewnością możemy powiedzieć, że te Święta były wyjątkowe ;)

Zobacz zdjęcia.