Grudzie 14 2018 15:21:03

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

100 lat Niepodleg貫j

STO LAT NIEPODLEGΜ列I POLSKI

9 listopada 2018 roku w naszej szkole odby豉 si uroczysto嗆 po鈍i璚ona setnej rocznicy odzyskania przez Polsk niepodleg這軼i. Taka rocznica zdarza si tylko raz. Z tej okazji, w rytmie Poloneza Ogi雟kiego i najpi瘯niejszych pie郾i patriotycznych, wspominali鄉y bohaterów, którzy byli ojcami polskiej niepodleg這軼i. Podnios造 nastrój panowa tak瞠 w trakcie recytacji najpi瘯niejszych tekstów patriotycznych. Ze wzruszeniem wspominali鄉y te 95. rocznic istnienia naszej szko造. Z dum cytowali鄉y fragmenty Kroniki Szkolnej po鈍i璚one zaanga穎waniu naszej m這dzie篡 i nauczycieli w walk o niepodleg陰 Ojczyzn. Z przej璚iem s逝chali鄉y te nagrania ze s這wami naszego Patrona Druha Wac豉wa Milke skierowanymi do m這dzie篡. W tym szczególnym dniu, wspólnie z nami 鈍i皻owali nasi go軼ie: Edward Jankowski i Zofia Cierpikowska – Maj - przedstawiciele Zwi您ku Kombatantów i Osób Represjonowanych przez III Rzesz, Joanna Banasiak -  dyrektor Ksi捫nicy P這ckiej, Andrzej Wojciechowski - wizytator Kuratorium Ó鈍iaty, Tadeusz Milke - Dyrektor HZPiT "Dzieci P這cka", Ma貪orzata Maciejewska - przewodnicz帷a Rady Rodziców SP6 oraz emerytowani nauczyciele i wychowawcy. Wspólne 鈍i皻owanie stulecia niepodleg這軼i naszej Ojczyzny oraz 95 lecia Szko造 Podstawowej nr 6 na d逝go pozostan w naszej pami璚i.