Maj 24 2019 22:57:46

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowało Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę, oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Z Podstawówką w świat

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

100 lat Niepodległej

STO LAT NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

9 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Taka rocznica zdarza się tylko raz. Z tej okazji, w rytmie Poloneza Ogińskiego i najpiękniejszych pieśni patriotycznych, wspominaliśmy bohaterów, którzy byli ojcami polskiej niepodległości. Podniosły nastrój panował także w trakcie recytacji najpiękniejszych tekstów patriotycznych. Ze wzruszeniem wspominaliśmy też 95. rocznicę istnienia naszej szkoły. Z dumą cytowaliśmy fragmenty Kroniki Szkolnej poświęcone zaangażowaniu naszej młodzieży i nauczycieli w walkę o niepodległą Ojczyznę. Z przejęciem słuchaliśmy też nagrania ze słowami naszego Patrona Druha Wacława Milke skierowanymi do młodzieży. W tym szczególnym dniu, wspólnie z nami świętowali nasi goście: Edward Jankowski i Zofia Cierpikowska – Maj - przedstawiciele Związku Kombatantów i Osób Represjonowanych przez III Rzeszę, Joanna Banasiak -  dyrektor Książnicy Płockiej, Andrzej Wojciechowski - wizytator Kuratorium Óświaty, Tadeusz Milke - Dyrektor HZPiT "Dzieci Płocka", Małgorzata Maciejewska - przewodnicząca Rady Rodziców SP6 oraz emerytowani nauczyciele i wychowawcy. Wspólne świętowanie stulecia niepodległości naszej Ojczyzny oraz 95 lecia Szkoły Podstawowej nr 6 na długo pozostaną w naszej pamięci.