Kwiecie 20 2019 08:53:10

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Z Podstaw闚k w 鈍iat

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

Szlachetna Paczka

Po zapoznaniu si z potrzebami rodziny, której postanowili鄉y pomóc, przyst徙ili鄉y do przygotowania naszej niespodzianki. Wielkiemu zaanga穎waniu towarzyszy豉 niesamowita rado嗆 z tego, 瞠 mo瞠my zmienia 鈍iat na lepszy.

Mi這嗆 wyra瘸na jest poprzez wra磧iwo嗆 na drugiego cz這wieka. Darczy鎍y SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazuj j w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak si czujemy, gdy kto pomaga spe軟i nasze marzenia, zw豉szcza kiedy wydaj si nierealne.
Cieszymy si, 瞠 mogli鄉y by cz窷ci tej rado軼i, któr prze篡wa豉 obdarowana rodzina podczas dostarczenia naszej Paczki.

Teraz, z ca陰 pewno軼i mo瞠my powiedzie, 瞠 te 安i皻a by造 wyj徠kowe ;)

Zobacz zdj璚ia.