Luty 18 2019 13:14:40

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowało Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę, oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Z Podstawówką w świat

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

PASOWANIE NA CZYTELNIA

W dniu 18 stycznia 2019 roku odbyła się w bibliotece szkolnej uroczystość Pasowania na Czytelnika uczniów klasy I.

W czasie uroczystości uczniowie zostali zapoznani z Regulaminem biblioteki, obejrzeli inscenizację przygotowaną przez uczennice z klasy 7A pt.

" Wśród książek: bajek, baśni, legend, wierszy....", aktywnie rozwiązywali zagadki literackie oraz złożyli " Przysięgę Czytelnika". Wypożyczyli również swoją pierwszą książkę. Na koniec uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali Dyplomy Pasowania na Czytelnika.

Gościem uroczystości dla kl. IB  była Pani Dyrektor Katarzyna Fabiszewska, która wręczyła uczniom zakładki do książek.