Kwiecie 20 2019 08:29:36

Rodzina 500+

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.

UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Z Podstaw闚k w 鈍iat

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

PASOWANIE NA CZYTELNIA

W dniu 18 stycznia 2019 roku odby豉 si w bibliotece szkolnej uroczysto嗆 Pasowania na Czytelnika uczniów klasy I.

W czasie uroczysto軼i uczniowie zostali zapoznani z Regulaminem biblioteki, obejrzeli inscenizacj przygotowan przez uczennice z klasy 7A pt.

" W鈔ód ksi捫ek: bajek, ba郾i, legend, wierszy....", aktywnie rozwi您ywali zagadki literackie oraz z這篡li " Przysi璕 Czytelnika". Wypo篡czyli równie swoj pierwsz ksi捫k. Na koniec uroczysto軼i wszyscy uczniowie otrzymali Dyplomy Pasowania na Czytelnika.

Go軼iem uroczysto軼i dla kl. IB  by豉 Pani Dyrektor Katarzyna Fabiszewska, która wr璚zy豉 uczniom zak豉dki do ksi捫ek.

Zobacz zdj璚ia