Sierpie 19 2019 06:25:51

PolInfo

Informator MKO
Szanowni Pa雟two,

Kuratorium O鈍iaty w Warszawie, opracowa這 Mazowiecki Informator dla Rodzic闚 i Opiekun闚 Dziecka z Niepe軟osprawno軼i.

Adresatami tej publikacji s rodzice dzieci, u kt鏎ych stwierdzono ci篹kie i nieodwracalne upo郵edzenie lub nieuleczaln chorob, oraz opiekunowie wychowuj帷y dzieci z niepe軟osprawno軼i.

Informator w wersji elektronicznej dost瘼ny jest tutaj.
UBEZPIECZENIE UCZNI紟

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOx
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Realizacje z 1 %

2012 - 圭ianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60z

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50z

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Z Podstaw闚k w 鈍iat

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2015!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

Konkurs recytatorski

Wyniki szkolnego konkursu dla kl. III

"W 鈍iecie ba郾i Andersena"

Ida Bernacka- kl. 3A

Zuzanna Korytkowska- kl. 3A

Barbara Kosieradzka- kl. 3A

Wyró積ienie

Wiktor Graczyk- kl. 3B

Scrapbook

W lutym 2019 r. w naszej szkole odby si konkurs z j瞛yka angielskiego pod has貫m ”Scrapbook”.

To wyj徠kowy konkurs, poniewa zadanie polega這 na zaprojektowaniu i stworzeniu scrapbooka do nauki sówek z j瞛yka angielskiego.

Najwa積iejszym aspektem branym pod uwag by豉 kreatywno嗆. Im wi璚ej ró積orodnych, oryginalnych elementów ruchomych w ksi捫eczce, tym lepiej. Projekty by造 oceniane przez komisj, w sk豉d której weszli nauczyciele j瞛yka angielskiego. Prace, które nap造n窸y by造 naprawd wyj徠kowe i niepowtarzalne. Zach璚am do wzi璚ia udzia逝 w konkursie w przysz造m roku.

Obejrzyj zdj璚ia.

Monika Koz這wska

Dni otwarte

Walentynki w szkolnej bibliotece

walentynki2019.PNG

Ptasie ferie 2019

IMG_20190201_165748.jpg

W pierwszym tygodniu ferii, tj. w dn. 28.01 – 01.02. 2019r.

wszystkie ch皻ne dzieci uczestniczy造 w zaj璚iach

organizowanych przez nasz „Szóstk”.

Uczestnicy ferii...

IMG_20190201_145029.jpg

PASOWANIE NA CZYTELNIA

W dniu 18 stycznia 2019 roku odby豉 si w bibliotece szkolnej uroczysto嗆 Pasowania na Czytelnika uczniów klasy I.

W czasie uroczysto軼i uczniowie zostali zapoznani z Regulaminem biblioteki, obejrzeli inscenizacj przygotowan przez uczennice z klasy 7A pt.

" W鈔ód ksi捫ek: bajek, ba郾i, legend, wierszy....", aktywnie rozwi您ywali zagadki literackie oraz z這篡li " Przysi璕 Czytelnika". Wypo篡czyli równie swoj pierwsz ksi捫k. Na koniec uroczysto軼i wszyscy uczniowie otrzymali Dyplomy Pasowania na Czytelnika.

Go軼iem uroczysto軼i dla kl. IB  by豉 Pani Dyrektor Katarzyna Fabiszewska, która wr璚zy豉 uczniom zak豉dki do ksi捫ek.

Zobacz zdj璚ia

Konkurs Recytatorski

15 stycznia w Szkole Podstawowej nr 21 w P這cku odby si Konkurs Recytatorski, w którym uczestniczyli uczniowie klas drugich: a i b oraz klasy 3 a. Byli to Rafa Koczyk z klasy 2a, Kinga Tomczak z klasy 2b oraz Filip Bara雟ki z klasy 3 a. Nasi uczniowie godnie reprezentowali nasz szko喚, poniewa szanowne jury z udzia貫m aktorki, pani Julii Ch皻kowskiej przyzna這:
Filipowi Bara雟kiemu - 1 miejsce, a Kindze Tomczak - wyró積ienie. Gratulujemy!!

Maski w Kolor i Forma

W 鈔od, 16 stycznia 2019r. 安ietliczaki - Trzeciaki w oddziale POKiS "Kolor i Forma" przygotowywa造 maski karnawa這we.

IMG_20190116_164031.jpg

IMG_20190116_163625.jpg

IMG_20190116_164313-1.jpg

Cicha noc

W dniu 11 stycznia 2019r

W naszej szkole odb璠zie si

XV Konkurs Duetów "Cicha noc"

- Kol璠y i Pastora趾i.

Serdecznie zapraszamy!

Szlachetna Paczka

W ka盥ym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!!!

W tym roku, przygotowuj帷 si do 安i徠 Bo瞠go Narodzenia postanowili鄉y zrobi co, co sprawi, 瞠 te 安i皻a b璠 wyj徠kowe. Uczniowie klas 7a i 8s razem z wychowawcami postanowili zrezygnowa ze 鈍i徠ecznych upominków i zaanga穎wa si w przygotowanie SZLACHETNEJ PACZKI.

Jase趾a 2018

安i皻a Bo瞠go Narodzenia s po to,

aby w Twoich oczach i sercu na nowo zap這n掖 blask dobra i mi這軼i,

aby  odnalaz Boga w drugim cz這wieku  i uwierzy w Jego Mi這嗆".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdj耩 z przedstawienia.