Czerwiec 17 2019 23:38:32

PolInfo

Informator MKO
Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Warszawie, opracowało Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.

Adresatami tej publikacji są rodzice dzieci, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę, oraz opiekunowie wychowujący dzieci z niepełnosprawnością.

Informator w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj.
UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2012 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej - 4 821,60zł

2013 - Projektor z ekranem 100 cali - 2 626,50zł

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Z Podstawówką w świat

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Konkurs recytatorski

Wyniki szkolnego konkursu dla kl. III

"W świecie baśni Andersena"

Ida Bernacka- kl. 3A

Zuzanna Korytkowska- kl. 3A

Barbara Kosieradzka- kl. 3A

Wyróżnienie

Wiktor Graczyk- kl. 3B

Scrapbook

W lutym 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego pod hasłem ”Scrapbook”.

To wyjątkowy konkurs, ponieważ zadanie polegało na zaprojektowaniu i stworzeniu scrapbooka do nauki słówek z języka angielskiego.

Najważniejszym aspektem branym pod uwagę była kreatywność. Im więcej różnorodnych, oryginalnych elementów ruchomych w książeczce, tym lepiej. Projekty były oceniane przez komisję, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego. Prace, które napłynęły były naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne. Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

Obejrzyj zdjęcia.

Monika Kozłowska

Dni otwarte

Walentynki w szkolnej bibliotece

walentynki2019.PNG

Ptasie ferie 2019

IMG_20190201_165748.jpg

W pierwszym tygodniu ferii, tj. w dn. 28.01 – 01.02. 2019r.

wszystkie chętne dzieci uczestniczyły w zajęciach

organizowanych przez naszą „Szóstkę”.

Uczestnicy ferii...

IMG_20190201_145029.jpg

PASOWANIE NA CZYTELNIA

W dniu 18 stycznia 2019 roku odbyła się w bibliotece szkolnej uroczystość Pasowania na Czytelnika uczniów klasy I.

W czasie uroczystości uczniowie zostali zapoznani z Regulaminem biblioteki, obejrzeli inscenizację przygotowaną przez uczennice z klasy 7A pt.

" Wśród książek: bajek, baśni, legend, wierszy....", aktywnie rozwiązywali zagadki literackie oraz złożyli " Przysięgę Czytelnika". Wypożyczyli również swoją pierwszą książkę. Na koniec uroczystości wszyscy uczniowie otrzymali Dyplomy Pasowania na Czytelnika.

Gościem uroczystości dla kl. IB  była Pani Dyrektor Katarzyna Fabiszewska, która wręczyła uczniom zakładki do książek.

Konkurs Recytatorski

15 stycznia w Szkole Podstawowej nr 21 w Płocku odbył się Konkurs Recytatorski, w którym uczestniczyli uczniowie klas drugich: a i b oraz klasy 3 a. Byli to Rafał Koczyk z klasy 2a, Kinga Tomczak z klasy 2b oraz Filip Barański z klasy 3 a. Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę, ponieważ szanowne jury z udziałem aktorki, pani Julii Chętkowskiej przyznało:
Filipowi Barańskiemu - 1 miejsce, a Kindze Tomczak - wyróżnienie. Gratulujemy!!

Maski w Kolor i Forma

W środę, 16 stycznia 2019r. Świetliczaki - Trzeciaki w oddziale POKiS "Kolor i Forma" przygotowywały maski karnawałowe.

IMG_20190116_164031.jpg

IMG_20190116_163625.jpg

IMG_20190116_164313-1.jpg

Cicha noc

W dniu 11 stycznia 2019r

W naszej szkole odbędzie się

XV Konkurs Duetów "Cicha noc"

- Kolędy i Pastorałki.

Serdecznie zapraszamy!

Szlachetna Paczka

W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!!!

W tym roku, przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy zrobić coś, co sprawi, że te Święta będą wyjątkowe. Uczniowie klas 7a i 8s razem z wychowawcami postanowili zrezygnować ze świątecznych upominków i zaangażować się w przygotowanie SZLACHETNEJ PACZKI.

Jasełka 2018

Święta Bożego Narodzenia są po to,

aby w Twoich oczach i sercu na nowo zapłonął blask dobra i miłości,

abyś  odnalazł Boga w drugim człowieku  i uwierzył w Jego Miłość".

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przedstawienia.