Pomimo braku zajęć wychowania fizycznego stacjonarnie,

klasa 3b stara się spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu!!!

galeria zdjęć:

POKOLORUJMY ŚWIAT NA NOWO !!!

,,Wiosna odblokowuje kwiaty, aby pomalować roześmianą ziemię."

,,Wiosna: cudowne przypomnienie, jak pięknie możemy się zmieniać."

,,Nadejdzie wiosna i szczęście. Czekaj. Życie się ociepli"

Dziękujemy za cudowne, wiosenne fotografie,które sprawiają

ogromną radość i dają nam wszystkim nadzieję!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć:

"Światowy Dzień Świadomości Autyzmu 2021"

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w kampanii społecznej Polska na niebiesko, pod hasłem SZÓSTKA NA NIEBIESKO.

Nasi uczniowie, rodzice i nauczyciele okazują solidarność z osobami ze spektrum autyzmu poprzez fotografie, na których znajdują się niebieskie akcenty.

Mamy nadzieję, że nasze działania poszerzą wiedzę i tolerancję naszych uczniów wobec osób dotkniętych autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju.

Autyzm jest wśród nas. Wystarczy go poznać. Wystarczy zrozumieć,

aby zmienić świat osób z autyzmem na lepszy.

30 marca 2021 w naszej szkole odbył się online SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „MISTRZ PIĘKNEGO SŁOWA”.  Wzięło w nim udział 20 uczniów z trzech grup wiekowych: klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej recytatorów był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie:

pani Iwona Denst, pani Dagmara Szczechowicz i pani Katarzyna Rzeszotarska

Wyłonieni zostali następujący uczniowie:

• I miejsce ANTONINA CHOJNACKA kl. 2C

FILIP BARAŃSKI kl. 5S

• II miejsce ANNA KOZŁOWSKA 1A

EMIL LACHOWICZ kl. 6S

• III miejsce ADAM KOLANKIEWICZ 2C

JULIA GAPIŃSKA      kl. 4A

• WYRÓŻNIENIE:

ADAM JĘDRASZ    kl. 2B

ALICJA DRYŃKOWSKA  kl. 4A

ADAM KŁODAWSKI     kl. 4B

WIKTORIA SKÓRZYŃSKA   kl. 7C

Laureaci  I i II miejsca zostali zakwalifikowani do eliminacji miejskich konkursu

PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok!!!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Proponujemy naszą akcję osobom chętnym.

2 kwietnia w wielu miastach Polski organizowane są różnego rodzaju wydarzenia dzięki którym można wesprzeć swą postawą dzieci cierpiące na autyzm i ich rodziców.

Dołącz tego dnia do tych, którzy solidaryzują się z ideą Dnia Autyzmu – zaświeć się na niebiesko!

Z okazji "Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie" obchodzonego pod nazwą "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" zachęcamy aby w tym dniu (PIĄTEK) dzieci (mogą z rodzicami, domowymi pupilami) ubrały się na niebiesko (lub by w ubiorze był akcent niebieski) i wysłały nam swoje zdjęcia, które umieścimy na stronie szkoły i FB.

Planowaliśmy puszczanie niebieskich balonów do nieba, konkursy- ale to wszystko tylko na nas poczeka i w przyszłym roku zrobimy jeszcze większą imprezę- by okazać naszą solidarność z osobami ze spektrum autyzmu.

PAMIĘTAJMY!!!
2 KWIETNIA - SZÓSTKA NA NIEBIESKO - W DOMU!!!