Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym
i uzupełniającym do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Płock na rok szkolny 2022/2023.

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

Prezydent Miasta Płocka Zarządzeniem Nr 3056/2022 z dnia 14 stycznia 2022 roku określił termin przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym termin składania dokumentów, na rok szkolny 2022/2023 do klas I publicznych szkół  podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasto Płock.

Dla Rodziców, którzy chcą zapisać dziecko do szkoły obwodowej, system informatyczny NABO zostanie uruchomiony

w dniach 1 lutego od godz. 9.00 – 28 lutego 2022 r. do godz. 15.00.

Rekrutacja do samorządowych szkół podstawowych dla dzieci zamieszkałych poza obwodem danej szkoły prowadzona będzie z wykorzystaniem systemu informatycznego NABO, który zostanie uruchomiony w dniach 7 marca od godz. 9.00 - 18 marca 2022 r. do godz. 15.00.

Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty
w użytkowaniu systemu, mogą skorzystać z pomocy w szkole podstawowej.

Link do witryny www.sp-plock.nabory.pl zostanie uruchomiona 1 lutego 2022r.

Znajdziecie go Państwo na naszej stronie internetowej, w strefie DLA RODZICA, w zakładce REKRUTACJA.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje oraz harmonogram postępowania rekrutacyjnego:

Zarządzenie Prezydenta Miasta Płocka

Zgłoszenie dziecka do szkoły obwodowej

Zgłoszenie dziecka mieszkającego poza obwodem szkoły

.

REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY 4 SPORTOWEJ

NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Historia sportu w naszej szkole jest niezwykle bogata. Rokrocznie nasi uczniowie osiągali wysokie lokaty w zawodach i turniejach międzyszkolnych, rejonowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Jesteśmy dumni i pamiętamy również o naszych olimpijczykach, którzy swoją przygodę ze sportem zaczęli właśnie w „Szóstce”. To tutaj spotkali pierwszych trenerów, którzy zarazili ich pasją i chęcią dążenia do celu.

Zapraszamy uczniów obecnych klas 3 zamieszkałych w Płocku do wzięcia udziału w rekrutacji do oddziału sportowego
o profilu lekkoatletycznym.

Rekrutacja do klasy IV sportowej na rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się 07.03.2022 r. i trwać będzie do 18.03.2022 r.

W tych dniach rodzic wypełnia stosowny wniosek w sekretariacie szkoły.

Następnie, w dniach 21-25.03.2022 r. odbędą się na terenie szkoły próby sprawności fizycznej.

Do próby sprawności fizycznej mogą przystąpić kandydaci, którzy posiadają bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony orzeczeniem wydanym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Zapraszamy, zacznij sportową przygodę z nami!!!

Szczegółowy harmonogram rekrutacji znajduje się w załączniku:

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO

WNIOSEK_DO_KOLASY_4_SPORTOWEJ

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który ukazuje fragment naszego szkolnego życia.

Dołącz do nas, czekamy!!!