Ogłoszenie biblioteki szkolnej

informuje, że książki będą wypożyczane do 31 maja 2022r.

Od 1 czerwca 2022r. będą przyjmowane tylko zwroty książek.

Do 10 czerwca 2022r. należy zwrócić do biblioteki wszystkie wypożyczone książki.

Podręczniki będą zwracane od 13 czerwca 2022r. wg. harmonogramu - dla każdej klasy będzie wyznaczony dzień i godzina.

Szkolne Koło Oszczędności SKO zachęca do wzięcia udziału

w  VI edycji konkursu plastycznego dla klas I-VIII

"MARZEŃ STO Z SKO"

REGULAMIN  KONKURSU

Organizatorzy:

opiekunowie SKO- Małgorzata Marciniak, Beata Szczodrowska

Celem konkursu jest:
     - rozwijanie plastycznej wyobraźni dziecka,
     - zwrócenie uwagi na istotną rolę oszczędzania w życiu człowieka.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów w dwóch kategoriach:

- klasy I-III

- klasy IV-VIII

Warunki konkursu:

technika dowolna płaska

format prac: A-3 lub A-4

Prace konkursowe należy złożyć do wychowawców w terminie do 20 maja 2022 r.

Komisja konkursowa z udziałem przedstawicieli Banku PKOBP  będzie oceniać: realizację tematu, samodzielność i kreatywność, wkład pracy własnej, estetykę wykonania.

Prace powinny zawierać informacje (umieszczone na odwrocie): - imię i nazwisko oraz klasę,

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 maja 2022 roku.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

"Inwestujemy w Naszą Planetę"

Uczennica naszej szkoły z klasy 8, Natalia Tudela,  wzięła udział w powiatowym konkursie ekologicznym, którego organizatorem był Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku.

Główne cele konkursu to m.in. podnoszenie świadomości ekologicznej, kształtowanie wiedzy o odnawialnych źródłach energii oraz promowanie wśród dzieci idei powtórnego wykorzystywania odpadów. Ponad to podnoszono szczególną  rolę zrozumienie konieczności ochrony środowiska w miejscu zamieszkania.

Natalia wykonała piękną prezentację multimedialną i zdobyła II m w tym konkursie. Szczególnie cenne zwycięstwo zwłaszcza, że w dniu 22 kwietnia czyli światowym Dniu Ziemi. Gratulacje Natalka, dobra robota!

Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

29 kwietnia 2022r. w miejscowości Kamion (Powiat Sochaczewski) odbyło się oficjalne otwarcie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Głównym punktem imprezy były Finały Wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych.Naszą szkołę reprezentowała grupa sportowców wytypowana z najlepszych biegaczy.Dzielnie walczyli.Należą im się brawa👏👏👏 Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach 🏃🥇🏃‍♂️

Dzień Ziemi

22.04.2022r. obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Z tej oto okazji nasza szkoła zorganizowała świetną akcję pt. "Inwestujmy w naszą planetę". W wydarzeniu tym wzięli udział uczniowie z klas 8 pod nadzorem Pani I. Cierpiałkowskiej. Na tegoroczny cel obraliśmy sobie nasz szkolny ogródek! Łącząc siły i dzięki zgranej pracy zespołowej, pod budynkiem naszej szkoły już niedługo wyrośnie piękna łąka kwiatowa. Wspólne dbanie o Ziemię, w przyjemnej atmosferze. było bardzo integracyjnym i wartym wspomnienia wydarzeniem!

autor: Klaudia Pielacińska (Uczennica klasy 8B)