ZAPRASZAMY RODZICÓW I UCZNIÓW  NA UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE
ROKU SZKOLNEGO 2020/2021,

które odbędzie się 1 września 2020 r.,w następujących godzinach:

-klasy II-V - godzina 9.00 /boisko szkolne/

-klasy VI - VIII - godzina 10.00 /boisko szkolne/

-klasy I - godzina 11.00 /sala gimnastyczna/

UWAGA!!!

W TYM ROKU PODCZAS ROZPOCZĘCIA BĘDĄ OBOWIĄZYWAŁY NASTĘPUJĄCE ZASADY:

-w przypadku uczniów klas pierwszych dziecko i towarzyszący mu jeden rodzic zajmują wyznaczone miejsca w sali gimnastycznej, przy wejściu na teren szkoły obowiązuje konieczność zasłonięcia ust i nosa oraz dezynfekcja rąk;

-na boisku podczas rozpoczęcia roku szkolnego wszystkich obowiązują maseczki/przyłbice,

Szczegółowe informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa pracy w roku szkolnym 2020/2021 zostaną wysłane do Państwa za pomocą dziennika elektronicznego do dnia 1 września 2020r. Rodzice uczniów klas I zostaną o nich poinformowani podczas rozpoczęcia roku szkolnego.

WYPRAWKA dla ucznia klasy pierwszej

Wyposażenie piórnika:

-klej w sztyfcie

-ołówek ( grubość HB2)

-gumka do ścierania

-linijka ( długość 20 cm)

-nożyczki z zaokrąglonymi końcami

-kredki „Bambino” (zwykłe  lub w oprawie drewnianej)

Zostań pogromcą koronanudy!

Piotr Sztul uczeń z klasy 7s otrzymał

nagrodę za gwiazdorską kreatywność w konkursie matematyczno – chemicznym pt.”Wypromuj nowe gwiazdy ekranu! Zostań pogromcą koronanudy!”

w ramach projektu DELTAKLUBU.

Uczeń zbudował nowatorską bryłę o nazwie „Gaśniobryła”, która nie pozwoli nigdy więcej trawić płomieniom naszej planety Ziemi.

Gratulujemy pomysłu!

Obejrzyj film:http://mscdn.pl/mscdn2018/images/videos/p_szt.mp4

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzno- plastyczny pt. „Jestem bohaterem działa sztuki” został rozstrzygnięty. Do organizatora konkursu wpłynęły bardzo ciekawe prace. Celem konkursu było między innymi przybliżenie postaci i twórczości wielkich artystów, rozwijanie zamiłowań i doskonalenie warsztatu młodych twórców.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie, zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Po naradzie Jury wybrało trzy najciekawsze prace.

Procedury bezpieczeństwa dotyczące egzaminu ósmoklasisty