XVI Rejonowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Cicha noc” 

    W dniu 10 stycznia odbył się w naszej szkole XVI Rejonowy Konkurs Kolęd i Pastorałek „Cicha noc”. W tym roku do rywalizacji stanęło37 duetów. Jury w składzie: Ryszard Charzyński (przewodniczący), Małgorzata Szpotańska i Bogdan Marciniak przyznało nagrody.

W kategorii I (klasy 1-3)

I miejsce – Dominika Balcerzak i Maja Morawska , SP nr 8 w Płocku

II miejsce – Alicja Dryńkowska i Aleksandra Giżyńska, SP nr 6 w Płocku

                   Kinga Patrowicz i Maria Kaczmarek, SP w Maszewie Dużym

III miejsce – Blanka Waśkiewicz i Aleksandra Górczyńska, SP nr 14 w Płocku

                     Maja Wiktorowska i Amelia Alaszkiewicz, SP nr 17 w Płocku

Wyróżnienie – Natalia Lewandowska i Oliwia Lewicka, SP nr 14 w Płocku

                     Aleksandra Rybciak i Lena Kwiatkowska, SP w Gąbinie

                     Karolina Jędrak i Oliwia Szulc, SP nr 6 w Płocku

W kategorii II (klasy 4-6)

I miejsce – Hanna i Zuzanna Kasztelan, SP nr 8 w Płocku

II miejsce – Kornelia Misiak i Krystyna Kubera, SP nr 6 w Płocku

III miejsce – Maria Nowak i Karol Kozłowski, SP w Maszewie Dużym

                  Jagoda Rękawiecka i Filip Barański, SP nr 6 w Płocku

Wyr óżnienie – Zuzanna Brząkalska i Julia Kamińska, SP nr 15 w Płocku

                      Patrycja Jankowska i Ewa Ruskowalska, SP w Leszczynie Szlacheckim

                      Magdalena Wiśniewska i Barbara Januszewska, SP nr 3 w Płocku

W kategorii III (klasy 7-8)

I miejsce – Martyna Żochowska i Dominika Podraska,

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Płocku              

                   Kinga Białobrzeska i Sylwia Dmochowska, SP nr 6 w Pocku

II miejsce – Agnieszka Mikołajczewska i Paweł Andrzejak, SP nr 14 w Płocku

                   Aleksandra Gralewska i Amelia Wichrowska, SP w Gąbinie

                   Iga Laskowska i Zuzanna Nowak, SP w Smardzewie

III miejsce – Karolina Nowalińska i Klaudia Perkowska, SP nr 17 w Płocku

                     Julia Zych i Nina Denst, SP nr 6 w Płocku

                     Julia Jankowska i Patrycja Barucha, SP w Leszczynie Szlacheckim

Wyróżnienie – Paulina Nowakowska i Alicja Tyrajska,

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wyszynie

                         Maria Byszewska i Julia Ignaczak, SP w Łącku

MałgorztaBabecka i Julia Wiktorowska, SP w Liszynie

Jednocześnie Jury postanowiło przyznać nagrodę GRAND PRIX konkursu, którą otrzymał duet – Hanna i Zuzanna Kasztelan ze SP nr 8 w Płocku