Ferie w szkole 2020


     „Przyroda jest ciekawa”, „Śladami mitów”, „Suishy-papierowe zgniotki” to tylko niektóre tematy zajęć zorganizowanych przez nauczycieli „Szóstki” w ramach „Ferii w szkole 2020”. Niewątpliwie dzieci wspaniale bawiły się podczas spotkań z robotyką i majsterkowania, skręcanie pojazdów wymagało dużej dozy cierpliwości i zapału, a tego naszym uczestnikom nie zabrakło. Eksperymenty i doświadczenia na zajęciach biologiczno - chemicznych pozwoliły odkryć niektóre z tajemnic świata. Jak co roku, w ofercie były uwielbiane przez uczniów zajęcia sportowe oraz warsztaty plastyczno-techniczne. Zabawy w szkole urozmaiciły wyjścia, tj. do Kina „Za rogiem”, Happy Parku i Kręgielni Dębowa . Na podsumowaniu każdy uczestnik otrzymał drobny upominek, aby jeszcze długo wspominał ten wspólnie spędzony czas.