Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Proponujemy naszą akcję osobom chętnym.

2 kwietnia w wielu miastach Polski organizowane są różnego rodzaju wydarzenia dzięki którym można wesprzeć swą postawą dzieci cierpiące na autyzm i ich rodziców.

Dołącz tego dnia do tych, którzy solidaryzują się z ideą Dnia Autyzmu – zaświeć się na niebiesko!

Z okazji "Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie" obchodzonego pod nazwą "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" zachęcamy aby w tym dniu (PIĄTEK) dzieci (mogą z rodzicami, domowymi pupilami) ubrały się na niebiesko (lub by w ubiorze był akcent niebieski) i wysłały nam swoje zdjęcia, które umieścimy na stronie szkoły i FB.

Planowaliśmy puszczanie niebieskich balonów do nieba, konkursy- ale to wszystko tylko na nas poczeka i w przyszłym roku zrobimy jeszcze większą imprezę- by okazać naszą solidarność z osobami ze spektrum autyzmu.

PAMIĘTAJMY!!!
2 KWIETNIA - SZÓSTKA NA NIEBIESKO - W DOMU!!!