Z pomocą dla pierwszaków

W naszej szkole wychodząc naprzeciw obawom rodziców, którzy przysyłają swoje maluchy do pierwszych klas, uczniowie klas ósmych postanowili pokazać, jak bardzo im zależy, aby ich najmłodsi koledzy i koleżanki czuli się w szkole radośnie i swobodnie, a pierwsze lata kojarzyły im się z opieką i zainteresowaniem "starszaków".

Nasza szkoła daje wspaniałe możliwości integracji między naszymi kochanymi pierwszaczkami, a młodzieżą.

W trakcie spotkania integracyjnego pierwszaki dostały breloczki i bransoletki odblaskowe od swoich opiekunów. Każdy uczeń ma swojego podopiecznego, aby czuli się w naszej szkole bezpiecznie.

Odzew od naszych uczniów jest ogromny- polubili swoich młodszych kolegów i koleżanki. Zajęcia okazały się fantastycznym doświadczeniem dla obu stron.

Sprzęt wykorzystany do robienia zdjęć z programu "Laboratoria przyszłości".