Rekrutacja do klasy I

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej dokonać można elektronicznie przez system NABO od 02.03.2020 r. do 29.05.2020 r. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wydrukowane i podpisane zgłoszenie wraz z oświadczeniem można złożyć w późniejszym terminie. Ważne jest, aby dziecko było zarejestrowane w systemie elektronicznym.

Zdalna nauka

Bez tytułu

🛎Jesteśmy zmuszeni do przełożenia Dnia Drzwi Otwartych, który miał odbyć się 26 marca. O nowym terminie przeczytają Państwo niebawem na stronie internetowej szkoły i na Facebooku.

Jednak rekrutacja trwa!!! Zapisy dzieci dokonają Państwo w systemie NABO. Zapraszamy!!!

Dzień Drzwi Otwartych w "Szóstce"

Już 26 marca 2020 zapraszamy przyszłych Pierwszoklasistów wraz z Rodzicami na Dzień Dni Otwartych. Spotkanie odbędzie się w godzinach 17.00-18.30.
W programie:

-występy uczniów;
-atrakcyjne zajęcia dla przyszłych pierwszoklasistów;
-spotkanie rodziców z dyrekcją szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1- 8 do wzięcia udziału w IV edycji szkolnego konkursu plastycznego: "Marzeń sto z SKO".

W dniu 10 stycznia 2020 r. nasza szkoła włączyła się po raz kolejny  do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na  zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej

Podczas loterii fantowej i zbiórki do puszek zebrano kwotę 848,36 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim  zaangażowanym w akcję.