Zawody sportowe w unihokeju

W dniach 7-8 listopada na hali sportowej SP22 zorganizowano zawody sportowe w unihokeju dziewcząt klas VII i VIII . Wzięło w nich udział 10 szkół podstawowych z miasta Płocka.Wszystkie drużyny zostały podzielone na 3 grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie A wraz ze szkołami SP12 i SP18.
Po rozegraniu zwycięskich meczów w grupie, awansowaliśmy z pierwszego miejsca do półfinału. Tam spotkaliśmy się ze SP 23, wygrywając w pięknym stylu 4:0 i awansując do finału, w którym znalazły się jeszcze SP3 i SP21.
Ostatecznie po jakże wyczerpujących meczach nasza reprezentacja uplasowała się na III miejscu w Płocku za SP3 i SP21.Dziewczęta otrzymały medale i dyplom dla szkoły.

NASI SPORTOWCY NA INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W SIERPCU

Dość liczna reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Miedzypowiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Sierpcu.
Zawody zorganizowano w dwóch kategoriach wiekowych kat."dzieci" i kat."mlodzież".Dziewczęta młodsze miały do pokonania dystans 800m. Najmłodsi chłopcy i starsza młodzież, zarówno dziewczęta i chłopcy biegali na dystansie 1000m.
Najlepsi biegacze wywalczyli awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu w Jedlińsku.

Sztafetowe biegi przełajowe- finał miejski, rejonowy i wojewódzki.

Dnia 8 października odbyły się Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe zorganizowane przez SZS Płock. Nasi uczniowie godnie reprezentowali swoją szkołę. Startowały 2 drużyny chłopców i dziewcząt w kategorii "dzieci" i " młodzież"
Oto wyniki:
III miejsce dziewczęta młodsze- awans do finału rejonowego
I miejsce dziewczęta starsze- awans do finału rejonowego
II miejsce chłopcy starsi- awans do finału rejonowego
    Finał rejonowy odbył się 15.10.2019 w Sierpcu. W klasyfikacji dzieci młodszych nasze dziewczęta uplasowały się na V miejscu. W kategorii dziewcząt starszych zajęliśmy II miejsce awansując do finału wojewódzkiego. Natomiast chłopcy starsi zajęli III miejsce.
    Finał wojewódzki odbył się 18.10.19 w Siedlcach.Po jakże wyczerpujących zmaganiach nasze dziewczęta uzyskały ostatecznie XII miejsce.
    Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Biegi przełajowe o puchar Dyrektora SP 13

W dniu 1 paźdzernika 2019 roku międzyszkolne XIV Biegi Przełajowe o puchar Dyrektora SP13 w Płocku. Brało w nich udział prawie 100 uczniów z szkół płockich i powiatu płockiego. Wszyscy uczniowie wykazali ogromną wolę walki. Na wszystkich uczestników czekała kiełbaska z grila. Uczniowie naszej szkoły uzyskali miejsce na podium, za co zostali obdarowani medalami i dyplomami.