Zawody sportowe w unihokeju

 

W dniach 7-8 listopada na hali sportowej SP22 zorganizowano zawody sportowe w unihokeju dziewcząt klas VII i VIII . Wzięło w nich udział 10 szkół podstawowych z miasta Płocka.Wszystkie drużyny zostały podzielone na 3 grupy. Nasza szkoła znalazła się w grupie A wraz ze szkołami SP12 i SP18.
Po rozegraniu zwycięskich meczów w grupie, awansowaliśmy z pierwszego miejsca do półfinału. Tam spotkaliśmy się ze SP 23, wygrywając w pięknym stylu 4:0 i awansując do finału, w którym znalazły się jeszcze SP3 i SP21.
Ostatecznie po jakże wyczerpujących meczach nasza reprezentacja uplasowała się na III miejscu w Płocku za SP3 i SP21.Dziewczęta otrzymały medale i dyplom dla szkoły.

 W skład naszej brązowej reprezentacji weszły:

1. PAULINA RUSZCZAK
2. ANTONINA KONARSKA
3. OLA JANKOWSKA
4. MAJA ANTONOWICZ
5. WIKTORIA LEWANDOWSKA
6. AGATA WÓJCIŃSKA
7. WIKTORIA JĘDRZEJEWSKA
8.KLAUDIA DOBRSKA
Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.