banner

 • TWORZYMY HISTORIĘ
  TWORZYMY HISTORIĘ
 • KREUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
  KREUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
 • WSPIERAMY ROZWÓJ
  WSPIERAMY ROZWÓJ
 • DOBRZE SIĘ BAWIMY
  DOBRZE SIĘ BAWIMY
GWARANTUJEMY

 • Odlotowe lekcje
 • Skuteczną naukę
 • Bezpieczne otoczenie
 • Sympatyczną atmosferę
OFERUJEMY

 • Świetnie wyposażone sale dydaktyczne
 • Atrakcyjne zajęcia dodatkowe
 • Pyszne domowe obiady
 • Wyjazdy integracyjne
ZAPEWNIAMY

 • Pomoc każdemu potrzebującemu
 • Wsparcie psychologa
 • Wsparcie pedagoga
 • Opiekę świetlicową
CERTYFIKATY

szkola wspierajaca uzdolnienia          szkola z klasa          certyfikat pat 2

kreatywna matematyka

    3 czerwca 2024r. DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE!... Czyli kolorowy, radosny, beztroski, przepełniony zabawą i śmiechem świat dzieci Dzisiaj w naszej szkole nie zabrakło rozrywki, zabawy i przede wszystkim uśmiechu na twarzach wszystkich: zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Nasi uczniowie, starsi i ci młodsi uczestniczyli w rożnego rodzaju atrakcjach – było coś dla duszy i coś dla ciała. A mianowicie: Familiada- turniej dla klas 7-8 Sportowe wariacje dla klas 1-5 Zabawa integracyjno-rozrywkowa-”Dziewczeta kontra chłopcy” dla klas 6 Konkurs plastyczny pt.:”Mój wymarzony DZIEŃ DZIECKA” Kręcenie balonów Malowanie buziek Warkoczyki z syntetycznymi włosami Tatuaże A na zakończenie dnia pełnego pozytywnych emocji na każdego czekały lody i przepyszna lemoniada Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej imprezy, Samorządowi Uczniowskiemu i Nauczycielom Bez Waszego wsparcia i zaangażowania nie byłoby to możliwe. Pani dyrektor dziękujemy za pyszne lody i Paniom z kuchni za lemoniadę Ogromne brawa dla dzieci za ich aktywny udział i pozytywną energię. Nie możemy się doczekać kolejnych takich chwil pełnych radości

 

STREFA LINKÓW

 

ADRES SZKOŁY:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława Milke
ul. 1 Maja 11
09-402 Płock
telefon: +48 24 262 40 15
e-mail: sekretariat@sp6plock.pl

 

 

GODZINY PRZYJĘĆ:

Sekretariat jest czynny codziennie:
7:30-15:30
Dyrektor Szkoły przyjmuje:
poniedziałek, wtorek
13:30 - 14:30

 

 

SZKOŁA W SIECI:

fb Facebook
yt Yotube
mdz Dziennik elektroniczny