W dniu dzisiejszym 2.10.2024r. grupa uczniów z kl. 6B wzięła udział w grze miejskiej pt: "Kobiecym okiem" zorganizowaną przez Książnicę Płocką. Gra okazała się nie tylko okazją do pogłębienia wiedzy na temat naszego miasta Płocka, ale i świetną zabawą uczącą pracy zespołowej czy kreatywności.























