banner

 • TWORZYMY HISTORIĘ
  TWORZYMY HISTORIĘ
 • KREUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
  KREUJEMY PRZYSZŁOŚĆ
 • WSPIERAMY ROZWÓJ
  WSPIERAMY ROZWÓJ
 • DOBRZE SIĘ BAWIMY
  DOBRZE SIĘ BAWIMY
GWARANTUJEMY

 • Odlotowe lekcje
 • Skuteczną naukę
 • Bezpieczne otoczenie
 • Sympatyczną atmosferę
OFERUJEMY

 • Świetnie wyposażone sale dydaktyczne
 • Atrakcyjne zajęcia dodatkowe
 • Pyszne domowe obiady
 • Wyjazdy integracyjne
ZAPEWNIAMY

 • Pomoc każdemu potrzebującemu
 • Wsparcie psychologa
 • Wsparcie pedagoga
 • Opiekę świetlicową
CERTYFIKATY

szkola wspierajaca uzdolnienia          szkola z klasa          certyfikat pat 2

 

    Drugi rok programu stypendialnego i ponowny sukces uczniów "Szóstki". Z inicjatywy Pana Andrzeja Nowakowskiego - Prezydenta Miasta Płocka 14 września br. odbyła się w auli Urzędu Miasta Płocka uroczysta gala wręczenia młodzieży stypendiów dla uczniów uzdolnionych - "PŁOCKIE TALENTY" za osiągnięcia zdobyte w roku szklonym 2022/2023. Komisja stypedialna podjęła decyzję o przyznaniu wyróżnień uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Do jego uzyskania zgłaszone były osoby, które zdobyły znaczące osiągnięcia edukacyjne, uzyskały wysokie lokaty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i wyróżniły się najwyższą średnią ocen. Wysokość stypendium nie mogła być niższa niż 1 000 zł, a maksymalnie osiągnęła, aż 6 000 zł.

    Z tych powodów jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że czworo naszych absolwentów, którzy w czerwcu opuścili mury „Szóstki”, zapracowało w klasie 8 na uzyskanie tego prestiżowego stypendium. Nagroda, którą otrzymali z pewnością umożliwi im realizację celów i będzie inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań.

    Laureatom gratulujemy, jednocześnie zachęcając do pracy wszystkich naszych uczniów, którzy będą mieli szansę dołączyć do grona nagrodzonych w kolejnych latach.

STREFA LINKÓW

 

ADRES SZKOŁY:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława Milke
ul. 1 Maja 11
09-402 Płock
telefon: +48 24 262 40 15
e-mail: sekretariat@sp6plock.pl

 

 

GODZINY PRZYJĘĆ:

Sekretariat jest czynny codziennie:
7:30-15:30
Dyrektor Szkoły przyjmuje:
poniedziałek, wtorek
13:30 - 14:30

 

 

SZKOŁA W SIECI:

fb Facebook
yt Yotube
mdz Dziennik elektroniczny