Filip Barański zajął drugie miejsce w XLIII edycji Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka „PIĘKNIE BYĆ CZŁOWIEKIEM”. Tegoroczny konkurs wpisywał się w obchody ogłoszonego przez Radę Miasta Płocka Roku Władysława Broniewskiego.
W eliminacjach rejonowych, które odbyły się w Gąbinie, Gostyninie, Kutnie, Łęczycy, Płocku, Sannikach, Sierpcu i Żychlinie wzięło udział 383 recytatorów z klas I-VIII. Do finału przeszło 48 uczniów, których prezentacje odbyły się 11 czerwca, w Książnicy Płockiej.
Gratulujemy Filipowi i życzymy kolejnych sukcesów!























