Wiktoria Lisiecka z klasy 7a wzięła udział w uroczystości podsumowania XXIX Ligi Przedmiotowej. Uczennica zajęła 2. miejsce w konkursie przedmiotowym z języka polskiego. Wspólnie z Laurą Jędreasz i Anną Szczepańską reprezentowały naszą szkołę w konkursie drużynowym. Zajęły 4. miejsce. Do podium zabrakło zaledwie jednego punktu.
To niewątpliwy sukces. Jesteśmy dumni i gratulujemy!!!
W XXIX Lidze Przedmiotowej wzięło udział 895 uczniów. W komisjach konkursowych pracowało 196 uczniów z 30 szkół. W trakcie konkursów wyłoniono 108 laureatów.























