W środę 18.09. uczniowie z klasy 1A udali się na zajęcia plastyczne do Klubu Osiedla Kochanowskiego. Tematem przewodnim zajęć były emotikony. Emotikony to znaczki graficzne, które wyrażają nasze emocje. Są tworzone za pomocą znaków interpunkcyjnych. Znaczek "żółtej buźki" został użyty po raz pierwszy 19 IX 1982 roku. Od tamtej pory emotikony przeszły rewolucję i są bardzo często używane w wiadomościach. Podczas zajęć nasi uczniowie mieli okazję, by porozmawiać o swoich uczuciach, emocjach oraz stworzyć własne emotikony odzwierciedlające ich stany emocjonalne.























